BALBAN İNŞAAT Banaz Aydınlık Evler Sitesi Web Sayfasına Hoş Geldiniz

İletişim: Tahsin BALBAN 0532 688 3493 - Aydın YILMAZ 0554 882 84 99

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek kalitesini yükseltmek. Uzmanlaştığımız inşaat sektöründe imza atttığımız kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.

Vizyonumuz

Sektördeki isim ve güvenirliğine yakışır kalitede projeler hazırlayarak, değerli müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada gözeterek ,yeni ,kaliteli, güvenilir,huzurlu yaşam birimleri oluşturmak

 

Sitemiz Hakkında Detaylı Bilgi

Yeşilin ve doğanın kucağı güzel ilçemiz Banaz da, doğal ortamın yapısını bozmadan, konfordan ve lüksten taviz verilmeden, sizlere müstakil ev imkânlarını da sunan bu güzel dubleksler de yerinizi almak için acele edin.
Artı yaşam konforunu müstakil ev rahatlığıyla birleştiren akılcı bir projeyle karşınızdayız. Sitemizin tam ortasından sevgi yolu boyunca uzanan deremizin su sesleri doğanın muhteşem güzelliğini sizlere yaşatırken, sosyal alanda bulunan doğal şelalemizde site görüntüsüne renk katıyor…
Müstakil bir evim olsun, bahçem de sebze ve meyve yetiştirmek istiyorum diyenler, Akşam güneşinin serinliğinde, çimlerde çay keyfi yapmak istiyorum diyenler, İş stresinden yorulup ta, hafta sonumu piknik keyfiyle geçirmek isteyenler, Emekliliğin tadını kendi evimde huzur içinde geçirmek istiyorum diyenler, Bu ve buna benzer daha nice imkânların bulunduğu aydınlık evler dublekslerin de yerinizi almanızı öneririz.
Müstakil lüks dubleksler de önde ve arkada olmak üzere 2 adet bahçe imkânı, yan tarafta da dilediğinizce kullanabileceğiniz bina boyunca uzanan çiçek bahçeniz, Lüks bir dubleksin keyfini sürerken, doğayla da iç içe olmanın zevkini ve doğallığını yaşayın.
İmkânlarımız bununla da bitmiyor, Aydınlık Evler sitesinde, tüm site kullanıcılarına açık ortak kullanım alanları, yeşil alanlar, piknik alanları ve sosyal alanlar siz değerli halkımızın hizmetine sunulmuştur.
Şehrin gürültüsünden ve iç karmaşasından uzak, çocuklarınızın güvenle oynayabileceği, sizin de huzur içinde ikamet edebileceğiniz Aydınlık Evler sitemizde, rahatınız ve konforunuz ve doğallığınız için her şey düşünüldü…
Şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde olan Aydınlık Evler sitemiz, ilköğretim okuluna 1 dakika, emniyet genel müdürlüğüne 5 dakikalık mesafededir.
Aydınlık Evler lüks dubleks dairelerimiz, ısı yalıtımlı olup, herkesin kendi özgürlüğünce kullanabileceği, doğal gaz dönüşüm uyumlu kat kaloriferi sistemi bulunmaktadır. Kullanmadığınız veya gerek görmediğiniz zamanlarda yakıt parası veya aidat ödeme devrine de son diyoruz..
Isı yalıtım sayesinde de, paranızı boşuna yaktırmıyoruz…
Zamanımızın ve teknolojinin getirilerini de göz ardı etmeyerek, iç mekânda da konfordan kaçmıyoruz. Tam ankastre uyumlu mutfaklar, laminant parke zemin, spot aydınlatmalar ve sensörlü lambalar, dekoratif ve zarif iç dizaynıyla, eviniz size yıllarca özelliğini ve güzelliğini koruyarak hizmet edecektir.

Dış cephe de, iç cephede olduğu gibi güzellik ve şıklığı ön planda tutarak, kaliteli işçiliğimiz ile söve süsleme, bina köşe taşı dekoru, ferforje cam ve balkon demiri süslemeleri ile evinize renk katıyoruz…
Evimin önünde park yeri bulamıyorum , aracımla eve giderken koyacak yer derdine düşüyorum diye düşünmeyin .. Biz onu da düşündük. Aydınlık Evlerdeki lüks dubleksinizin önünde kendinize ait birde araç garajınız var.
Geniş sosyal alanları, akılcı ve konforlu yapısı ile doğanın muhteşem uyumunu bir arada sunduğumuz aydınlık evlerdeki lüks dublekslerimizde, Lüks ve geniş bir dairenin tüm imkan ve olanaklarını fazlasıyla sunan 190 m2 lik lüks dublekslerimiz de, sadece size ait bahçeli ve müstakil bir konutun keyfini sürmek için acele edin.
Tüm bu imkânların ve olanakların bulunduğu ve daha nice sayamadığımız artı yaşam konforunu görüp incelemek, Uygun fiyat koşullarından faydalanmak ve hayatınıza değer katmak için siz değerli halkımızı Aydınlık Evler sitemize bekliyoruz.
Ben yatırım yapmak istiyorum diyen siz değerli halkımıza da değişik imkan ve olanaklarımız var…
İster lüks dubleks villa alın senelerce değerine değer katarak konforunu sürün,
İsterseniz yatırımınızı 3+1, 2+1, 1+1 daire seçeneklerinden veya işyeri olarak değerlendirin, seçiminiz ne olursa olsun ortak kullanım alanları ve sosyal alanlar tüm site sakinlerinin kullanımına açıktır.
Dilerseniz, lüks dubleks ve daire ve işyeri seçeneklerine banka kredisiyle de sahip olabilirsiniz.
Artı yaşam konforunun, müstakil rahatlığıyla birleştiği, yatırımcılar ve ailelere yönelikte seçeneklerin bulunduğu bu muhteşem siteden, erken alım fiyat avantajlarından yararlanmanızı öneririz…


İletişim İçin : Telefon: 0532 688 3493 - 0554 882 8499

Projelerimizden Kareler

İnşaatlarımız

 
     
İletişim Bilgilerimiz

MERKEZ
İletişim Bilgileri: TAHSİN BALBAN
0532-688 3493 / 0-276 227 40 38
SARAY ALTI MAH. NURİ ŞEKER CAD. NO:22
UŞAK

ŞUBE
İletişim Bilgileri : AYDIN YILMAZ (İnşaat Mühendisi)
0-554 882 84 99 / 0-276 315 2618
CUMHURİYET MAH. F.ÇAKMAK CAD. YILMAZ İŞHANI.
NO:2/1 BANAZ-UŞAK